*

Cup 17/18:
1/8-finaler
25/10
FC Rostov 
-
 FC Amkar Perm
-
25/10
FK Tambov 
-
 FC Avangard Kursk
-
25/10
Spartak Moskva 
-
 FC Spartak Nalchik
-
25/10
FK Tosno 
-
 FC Tom Tomsk
-
25/10
FC Shinnik Yaroslavl 
-
 FC Olimpiyets Nizhny Novgorod
-
25/10
Rubin Kazan 
-
 FC Kryliya Sovetov Samara
-
25/10
FC Luch-Energiya Vladivostok 
-
 FK Yenisey Krasnoyarsk
-
25/10
SKA-Khabarovsk 
-
 Dinamo St P.burg
-
1/32
23/8
FC Rotor Volgograd 0
-
2 FC Volgar-Gazprom Astrahan
-
23/8
Znamya Truda 0
-
1 Fakel Worenesch
-
23/8
Energomash Belgorod 0
-
1 FK Tambov
-
23/8
FC Dynamo Bryansk 0
-
1 FC Avangard Kursk
-
23/8
Torpedo Armavir 2
-
3 FC Kuban Krasnodar
-
23/8
FC Spartak Nalchik 5
-
3 FC Chernomorets Novorossiysk
-
23/8
FK Tyumen 2
-
1 FC Sibir Novosibirsk
-
23/8
FC Irtysh Omsk 0
-
4 FC Tom Tomsk
-
23/8
FK Khimki 0
-
2 FC Shinnik Yaroslavl
-
23/8
FC Torpedo Vladimir 0
-
1 FC Olimpiyets Nizhny Novgorod
-
23/8
FC Sokol Saratov 1
-
3 FC Orenburg
-
23/8
Syzran-2003 0
-
2 FC Kryliya Sovetov Samara
-
24/8
FC Smena Komsomolsk-na-Amure 2
-
3 FC Luch-Energiya Vladivostok
-
23/8
FC Chita 8
-
9 FK Yenisey Krasnoyarsk
-
23/8
Ararat Moscow 2
-
1 FC Baltika Kaliningrad
-
23/8
Chertanovo 0
-
2 Dinamo St P.burg
-
Aktuelle kampe - Cup
21.09.2017
FC Olimpiyets Nizhny Novgorod - FC Ufa   1 - 1
21.09.2017
FC Kryliya Sovetov Samara - Lokomotiv Moskva   3 - 2
21.09.2017
Ararat Moscow - SKA-Khabarovsk   1 - 2
21.09.2017
Fakel Worenesch - FC Amkar Perm   0 - 4
21.09.2017
Dinamo St P.burg - Zenit St.Petersborg   3 - 2
25.10.2017
SKA-Khabarovsk - Dinamo St P.burg
25.10.2017
FC Luch-Energiya Vladivostok - FK Yenisey Krasnoyarsk
25.10.2017
FK Tambov - FC Avangard Kursk
25.10.2017
FC Shinnik Yaroslavl - FC Olimpiyets Nizhny Novgorod
25.10.2017
FC Tom Tomsk - FK Tosno

KAMP- OG MÅLSTATISTIK -
 
I ALT
HJEMMEHOLD
UDEHOLD
Kampe
30
Sejre
23
15 (50%)
8 (26%)
Uafgjort
7
7 (23%)
7 (23%)
Nederlag
23
8 (27%)
15 (51%)
Point pr. kamp
2,53
1,73
1,03
Mål
73
42
31
Mål pr. kamp
2,43
1,4
1,03
Cleansheets
16
11
5

Spillerstatistik -
 
SPILLER
KLUB
MÅL
1
FC Tom Tomsk
3
2
Dinamo St P.burg
2
3
FC Kryliya Sovetov Samara
2
4
FK Tosno
2
5
Spartak Moskva
2
6
FC Amkar Perm
2
7
FK Tambov
1
8
FC Chernomorets Novorossiysk
1
9
FC Amkar Perm
1
10
FK Yenisey Krasnoyarsk
1

Ingen information tilgængelig
Klub:
Fødselsdato:
Højde:
Vægt:
Trøjenummer:
Position:

INTERNATIONAL FODBOLD
Landshold:
Ligaer:
Turneringer:


Annonce
Annonce
TV
Annonce
TV anbefaler
Annonce

Jyllands-Posten anvender cookies til at huske dine indstillinger, statistik og målrette annoncer. Når du fortsætter med at bruge websitet, accepterer du samtidig brugen af cookies. Læs mere om vores brug her