*

Prøv vores tablet-udgave

Vi kan se, at du er på en tablet. Kunne du tænke dig at læse Jyllands-Posten på vores tablet-app?

mandag 1. september 2014
Jyllands-Posten
Gratis på SMS: Send JPBREAK til 1218 | Få nyheden på mail

Pressemeddelelser og tips

Jyllands-Posten modtager gerne pressemeddelelser og tips fra læserne med forslag til artikler. Alle henvendelser bliver læst og behandlet hurtigst muligt. Det er desværre ikke muligt for os at følge personligt op på alle henvendelser, men vi kontakter dig, hvis vi har brug for yderligere oplysninger.

Internetavisen jp.dk
internetavisen@jp.dk

Erhvervssitet epn.dk
redaktion@epn.dk

Gravegruppen
jpgraver@jp.dk

Indlands-redaktionen
indland@jp.dk

Udlands-redaktionen
udland@jp.dk

Kultur-redaktionen
kultur@jp.dk

Erhvervs-redaktionen
erhverv@jp.dk

Erhverv/Karriere
erhverv@jp.dk

Sportsredaktionen
sport@jp.dk

JP Århus-redaktionen
jpaarhus@jp.dk

Tv-redaktionen
tv@jp.dk

Newton - magasin om videnskab
newton@jp.dk

Explorer - magasin om ferie, rejser og camping
explorer@jp.dk

Living - magasin om bolig, indretning og design
living@jp.dk

VIVA - livsstilsmagasin for kvinder
viva@jp.dk

Annonce